החממה פרק 2

החממה פרק 2 לצפייה ישירה | החממה פרקים מלאים | חממה פרק 2 לצפייה ישירה | VJNNV PRE 2 | 


החממה פרק 2 לצפייה ישירה 

סדרת הנוער של גיורא חמיצר ( יוצר "השמינייה"ו"האי" ).
שוב פעם העלילה מספרת על חבורת נערים מבריקים הלומדים בבית ספר מיוחד הנקרא "חממה", השוכן במקום פסטורלי על גדות הכינרת. בית ספר עם מוניטין של כזה "שגידל דורות של מנהיגים".

מה הולך לקרות ? כמובן שסיפורי ידידות ואהבה נרקמים לצד יחסים של יריביות ואכזבות . במשך הזמן מתגלה לנערים כי  מסתתרת מזימה היכולה לגרום לאסון נורא, ורק אם יחברו יחד ויפעלו כצוות עם שיתוף פעולה הם יוכלו  להינצל, לנצח את כוחות הרשע ובכך להציל את חבריהם !

מה לסיכום ?    בתום שנת התלמידים, התלמידים לא יחזרו להיות מי שהיו...

החממה פרק 2 לצפייה ישירה לחצו כאן !!!

תקציר פרק 1+2: 


נעמי רשף היא אמא לשני ילדים: אלה-לי ואלפי.  היא גם האסטרונאוטית הישראלית הראשונה שטטוס לחלל. בשביל לבצע את המשימה היא משאירה את משפחתה  בישראל .
שלושה ימים היא שהתה בחלל, וביום השני אף נחתה על הירח. האירוע הטרגי קרה כאשר ביום השלישי בדרכה חזרה לארץ, כשהמעבורת נכנסה לאטמוספרה היא התפוצצה .

לאחר עשרה חודשים אלה-לי וחברתיה משי ואוריה יושבות בחדר ושומעות מוזיקה, כשברקע אלפי מתאמן לבית הספר "החממה" שעל שפת הכינרת .
באחד האימונים אלפי לא הצליח לקלוע לסל, הוא התעצבן, וזרק את הכדור ובעט בו.
הכדור עף אל חדרה של אחותו אלה-לי, ונשבר התקליט של המוזיקה שהן שמעו.

בבוקר של מבחני הקבלה אלפי מוכן לזוז, אך אביו לא מוכן כי המכונית מפונצרת ומלוכלכת...
אלה-לי באה לעזרתו של אחיה, ונוסעת איתו באוטובוס לכינרת.
כשהם מגיעים ל"חממה" אלפי ניגש למבחנים ואלה-לי ממתינה לו בחוץ.
במבחן הספורט של אלפי הציקו לו, והוציאו אותו מגדרו.  אלה- לי כעסה !!! ורצה אל המנהל מר' לואיס קליין וסיפרה לו את אשר קרה.
מר' לואיס הציע לה להיבחן, ובמידה ותתקבל היא תהיה בתקופת ניסיון של חודש. היא התקבלה, ולא רק היא,  גם אלפי התקבל. הוא לקבוצת העורבים והוא לקבוצת הנשרים.

בטקס הפתיחה אחריי שאלה-לי ואלפי עלו לבמה, הגיע אביהם והם שמחו לראותו ורצו אליו מרוב אושר.  2 תלמידים נוספים התקבלו לעורבים: מתי - הקטן מכולם, החכם החנון.
ודינה - מנהיגת הפנימייה (שאין לה בית ומשפחה).  לואיס מאוד אהב את דינה אבל המנהל השני, רובי, התייחס אליה כאל אחת פושעת שהמקום המתאים לה הוא בכלא...
מתי, דינה, אלה-לי ואלפי התקבלו לחממה  :)

רוצים לדעת מה יקרה בהמשך? כנסו לפרקים הבאים !!!!

צפייה מהנה  :)
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin