יום שבת, 12 בינואר 2013

החממה פרק 22 | החממה פרק 22 לצפייה ישירה

החממה פרק 22 לצפייה ישירה | החממה פרקים מלאים | חממה פרק 22 לצפייה ישירה | VJNNV PRE 22 | 


סדרת החממה - הדבר הבא...
החממה פרק 22 לצפייה ישירה 

סדרת החממה משודרת בימי ראשון עד חמישי בשעה 15:40 בערוץ ניקולדיאון ב- yes.

החממה היא עוד סדרה מוצלחת מבית היוצר של גיורא חמיצר, שיצר את "השמינייה", "האי", "ששטוס" ועוד...

למה כדאי לצפות בסדרה החממה ?
בסדרת החממה מתקבלים רק נערים מחוננים ומבריקים, או נערים מוכשרים מתחום הספורט . תלמידים אלו הם יחידי הסגולה ויהיו הדור הבא של מנהיגי ישראל. לאחר שהם עוברים סדרת מבדקים, הם מחולקים ל-2 קבוצות. קבוצת העורבים וקבוצת הנשרים. לקבוצת העורבים מתקבלים התלמידים המחוננים, ולקבוצת הנשרים מתקבלים התלמידים הספורטאים. בין שני המחנות יש מתח, משחקי אגו ותחרות.

מה הולך לקרות בסדרת החממה ?
בחממה , יש סוד אפל ומסתורי שהתלמידים לא יודעים. הסוד יכול לגרום לאסון גדול. כדי לנצח את כוחות הרשע הם חייבים להיות מגובשים, מאוחדים ולשתף פעולה - רק ככה הם יצליחו !

מי הם הדמויות הבולטות בסדרת החממה ?
לסדרת החממה מתקבלים שני אחים : אלה-לי, ואלפי .
בתחילה רק אלפי ניסה להתקבל לחממה, אך בגלל כמה סיבוכים שתראו בפרקים. אלה-לי הצטרפה גם היא לחממה .
כל אחד מהם שייך לקבוצה אחרת. אלה-לי ואלפי אבדו את אמם נעמי באירוע טרגי. אמא שלהם היתה האסטרונאוטית הישראלית הראשונה, וכאשר נשלחה למשימה בחלל והיתה בדרכה לכדור הארץ, עם כניסת החללית לאטמוספרה החללית נשרפה.
דמויות בולטות נוספות הם: יפתח בר - מנהיג העורבים, נער מצחיק ולבבי ומוזיקאי מוכשר . דניאל גורן - בן זוגה של סופי וכדורסלן מעולה, שהולך עד הסוף ומוכן להקריב מעצמו רבות, ולעשות הכל כדי לנצח.

אז מה הולך לקרות הלאה ? יהיו המון סיפורי ידידות וחברות לצד סיפורים של כישלון ואכזבה . סיפור מסקרן נוסף יהיה על אקדח שנמצא בתוך כותלי החממה ...

מה לסיכום ?  התלמידים של סוף השנה יהיו אחרים מאלה של תחילת השנה ....

החממה פרק 22 לצפייה ישירה לחצו כאן !!!
תקציר פרק 22:
נטלי נוסעת למחנה הטניס, מרכוס וג'ודי חוטפים את נטלי ללא ידיעת רובי, נטלי מנסה לשכנע את מרכוס שיוציא אותה אך היא לא מצליחה... ג'ודי באה וראתה את נטלי בתא וג'ודי חייכה חיוך ענק, לואיס רוצה להביא את נטלי מהמחנה ושולח את רובי ליסוע להביא אותה.. רובי אומר לג'ודי שהוא צריך את נטלי ורובי מגלה שהיא כלואה ב"אתר המטאור" , ג'ודי משחררת את נטלי בתנאי שתהיה שוב חברה של דניאל...

צפייה מהנה  :)

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin